Про нас

Про компанию “Орташ”

“Орташ” – спеціалізована компанія з виробництва та реалізації в Україні борошномельного, елеваторного, пакувального обладнання, а також запчастин.ТОВ «Орташ» – пряме представництво в Україні великого однойменного заводу, який входить до трійки лідерів виробників борошномельного обладнання в Туреччині та реалізує свою продукцію у 32 країнах світу.

Компанія «Орташ» розпочала свою діяльність у 1996 році з метою виробництва млинового обладнання. Завдяки спеціалістам, машинному парку та технічним можливостям, які постійно розвиваються та розширюються, досягла великого рівня в галузі виробництва млинового обладнання.

У виробництві Ortaş Değirmen використовує новітні технології, засновані на дослідженні та розвитку, за допомогою лазерних верстатів з ЧПУ, завдяки чому досягло виробництва продукції найкращої якості. Устаткування під брендом «Ortaş Değirmen» здобуло популярність у багатьох країнах.

На всіх етапах будівництва та підтримки після реалізації борошномельних комплексів компанія Ortaş Değirmen усвідомлює свою відповідальність і демонструє професійний підхід, властивий даній марці.

Чому ТОВ «Орташ»